TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ 500₺ VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünler 1-3 iş günü içerisinde size özel üretilerek Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra Yurtiçi Kargo şirketinin sunmuş olduğu kargo teslimat süreleri geçerli olacaktır. Kargo teslimat süreleri hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Sipariş ettiğiniz ürünler yaz aylarında sizlere sorunsuz ulaşabilmesi adına yalıtımlı ambalaj ve soğutucu akü ile gönderilecektir. Ürünlerin hafta sonu kargo şubesinde beklememesi için perşembe, cuma ve cumartesi günleri kargo teslimatı yapılmayacaktır. Siparişleriniz bu günleri takip eden ilk pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

Kargo şirketinden kaynaklı gecikmelerde Neptün Çikolata sorumlu tutulamaz. Yanlış adres ve kargo teslimatı sırasında alıcının adresinde bulunmaması durumunda doğacak ekstra kargo bedellerinden Neptün Çikolata sorumlu değildir.

Taşıma esnasında hasar görmüş ürünler kargo yetkilisine tutanak tutturulduktan sonra teslim alınmalıdır. Tutanağın bir kopyası 0850 346 76 05 Whatsapp numarasına veya siparis[at]neptuncikolata.com mail adresine gönderilmelidir.